Licitații publice în desfășurare

Licitații publice în desfășurare

Licitații publice în desfășurare

La Aeroportul Internaţional Avram Iancu Cluj ne străduim să identificăm și să implementăm serviciile și facilitățile care răspund în cel mai înalt grad trendurilor de consum și profilului pasagerului nostru. Scopul nostru este acela de a oferi pasagerilor o experiență plăcută în aeroport.

Căutăm parteneri de afaceri care să ne împărtășească ambițiile și viziunea. Aceasta înseamnă că partenerii noștri trebuie să respecte o serie de standarde de eficiență și calitate pe care ne străduim să le respectăm și noi, să vină cu un spirit inovator și să fie orientați spre client.

SERVICIUL ACHIZIȚII PUBLICE

august 2026

ANUNȚ LICITAȚIE PUBLICĂ, 17.09.2026, ora 09:00 – Închirierea unui spaţiu comercial destinat desfăşurării activităţii de alimentaţie publică în regim cafe-bar

Licitație publică Aeroportul Cluj Închirierea unui spațiu comercial destinat desfăşurării activităţii de alimentaţie publică în regim cafe-bar 1. Informații generale privind autoritatea contractantă, în special denumirea, codul de identificare fiscală, adresa, numărul de telefon, fax și/sau adresa de e-mail, persoana de contact:Aeroportul Internaţional Avram Iancu Cluj R.A.,Cluj-Napoca, str. Traian Vuia, nr. 149-151,înregistrat la ONRC nr. J199200346124, CUI RO 2882425,telefon:...

ANUNȚ LICITAȚIE PUBLICĂ, 02.09.2026, ora 09:00 – Închirierea unui spațiu comercial cu destinația birou destinat activităților și serviciilor specifice utilizatorilor unui aeroport internațional

Licitație publică Aeroportul Cluj Închirierea unui spațiu comercial cu destinația birou 1. Informații generale privind autoritatea contractantă, în special denumirea, codul de identificare fiscală, adresa, numărul de telefon, fax și/sau adresa de e-mail, persoana de contact:Aeroportul Internaţional Avram Iancu Cluj R.A.,Cluj-Napoca, str. Traian Vuia, nr. 149-151,înregistrat la ONRC nr. J199200346124, CUI RO 2882425,telefon: 0264/307.500,e-mail: office@airportcluj.ro.2. Informații generale privind obiectul...